Nůž krájecí uzenářský 310 mm, zvlněný - černý

Kód: 401030302995
Neohodnoceno
Značka: Giesser
683 Kč 826,43 Kč včetně DPH
Skladem
Krájecí uzenářský nůž pro potřeby profesionálů i domácností. Ručně broušená čepel z extrémně odolné chrom-molybdenové oceli je díky zaleštění odolná proti rzi. Kvalitní materiál zaručuje vysokou prokalitelnost, díky které nůž získává vyšší tvrdost a.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krájecí uzenářský nůž pro potřeby profesionálů i domácností. Ručně broušená čepel z extrémně odolné chrom-molybdenové oceli je díky zaleštění odolná proti rzi. Kvalitní materiál zaručuje vysokou prokalitelnost, díky které nůž získává vyšší tvrdost a odolnost.

Díky metodě kalení ve vakuu si nůž uchovává ostrost. Vakuum umožňuje velmi rovnoměrné vstřebávání teplot během žíhání oceli a přesnou kontrolu teplotních změn. Výsledkem je odstranění slabých míst, a tedy vysoká stabilita mechanických vlastností čepele. Tvrdost oceli dosahuje 56-57 stupňů podle Rockwella. Ergonomická plastová rukojeť umožňuje snadné a pohodlné zacházení.

GIESSER je světový lídr ve výrobě nožů a příslušenství pro potravinářský průmysl a gastronomii. Produkty německé společnosti se vyznačují vynikajícím zpracováním za použití prvotřídních materiálů.

 

  • Materiál: nerez / plast
  • Délka čepele: 31 / 36 cm
  • Typ: válcovaný

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože, ocílky a brusy
Barva: černá
Hmotnost: 0.35 kg
Řada: G 7705
Typ ostří: zvlněné
Typ: uzenářský

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: