Winterhalter B 200 S 10 l

Kód: 61
Neohodnoceno
Značka: Winterhalter
1 850 Kč 2 238,50 Kč včetně DPH 1 850 Kč / 1 ks
Skladem

Vhodné především při používání tvrdé vody. 
Oplachový prostředek pro profesionální myčky na sklenice i nádobí, pro myčky s automatickým posuvem košů, pásové myčky a myčky na černé nádobí v restauracích, hotelích a profesionálních kuchyních, stejně jako v řeznictvích. · Použitelný pro sklenice a ostatní stolní nádobí vyrobené ze skla, porcelánu, plastu, nerezu a hliníku; vhodný i pro příbory a příslušenství. · Vhodné zejména pro špatně smáčivé nádobí vyrobené z nerezu a plastu, např. znovu použitelné plastové hrnky, přepravní bedny, podnosy a termoporty.  

„Používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučujeme kombinovat Winterhalter B 200 S s mycími prostředky určenými pro tvrdou vodu · Mycí stroje na sklo Winterhalter F 420 · Mycí stroje na nádobí Winterhalter F 8700  

Při použití ve Winterhalter leštičce příborů zajišťuje oplachový prostředek Winterhalter B 200 S zvláště rychlé schnutí beze skvrn.    

Vyvážené zastoupení jednotlivých složek zajišťuje optimální ochranu nádobí a jedinečný mycí výsledek, je šetrné k dekorovaným a křehkým skleničkám a prodlužuje životnost mycího stroje.  

Výhody Winterhalter B 200 S:   · Univerzální, vysoce koncentrovaný · Dokonalé smáčení · Velmi dobré schnutí hladkých plastových a nerezových ploch · Schnutí beze skvrn · Dokonalý lesk · Formule působící preventivně proti tvorbě usazenin · Zajišťuje stabilitu pivní pěny  

Složení Winterhalter B 200 S:

Fosfáty, polykarboxyláty, neionové tenzidy, konzervační prostředky, soli organických kyselin    

Dávkování Winterhalter B 200 S: 0,1 - 0,4 ml/l pomocí automatického dávkovacího zařízení, v závislosti na typu umývaného nádobí a kvalitě vody.

Dávkovací zařízení Winterhalter a jeho seřízení odborným servisem zaručuje perfektní výsledky oplachu.

Nejlepších výsledků dosáhnete s mycím strojem Winterhalter se zabudovaným dávkovačem.  

Vyvážené zastoupení jednotlivých složek zajišťuje optimální ochranu nádobí a jedinečný mycí výsledek, zamezuje tvorbě pěny ve stroji, je šetrné k dekorovaným a křehkým skleničkám a prodlužuje životnost mycího stroje.  

Důležité:

Oplachový prostředek  prostředek Winterhalter B 200 S  není určen pro domácí, ale pouze pro průmyslové a strojní použití!

Skladujte a transportujte pouze v originálním obalu ve svislé poloze. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Chraňte před mrazem při teplotě od -15 °C. 

Aby se zamezilo záměně, měl by být obal oplachového prostředku Winterhalter B 200 S v každém případě řádně označen.

Nikdy nemíchejte odlišné produkty a neplňte je do neodpovídajících nádob či lahví, apod.

Při výměně za jiný typ prostředku se musí kontejnery, hadičky i dávkovací zařízení důkladně propláchnout čerstvou vodou.

Barevné odchylky od standardu mycího prostředku mohou být způsobeny skladováním či variací výchozí suroviny a nemají vliv na kvalitu produktu.  

Parametry mytí odpovídají předpisům norem DIN (DIN 10 510 až 10 512 a DIN 10 522). Vše je v souladu s Working Group of Commercial Dishwashing ve VGG. Více na www.vgg-online.de  

Pro zajištění dlouhodobé a spolehlivé funkčnosti Vaší myčky čistěte všechna síta a filtry na konci dne po vypnutí stroje a ukončení samočistícího programu. Dvířka nechte otevřená, aby mohl vyschnout vnitřní  prostor myčky a zabránilo se tak vzniku koroze.   

Likvidace prázdných obalů · Pouze dobře vypláchnutý a uzavřený obal předat do sběrného místa odpadů. · Řiďte se návodem na bezpečnostním listu.

Bezpečnostní pokyny:

R 36 Dráždí oči.

R 50 Vysoce toxický pro vodní organismy.   

H290 Může být korozivní pro kovy.

H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H400 Vysoce toxický pro vodní organismy.  

Doplňkové parametry

Kategorie: OPLACHOVÉ PROSTŘEDKY
Hmotnost: 10.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: